O MG - video

Pýšime sa dlhou históriou

Od založenia Morris Garages v roku 1924 prekvapovalo MG svojimi schopnosťami predbiehať dobu. Vozidlá tejto kultovej značky sú teraz k dispozícii novej generácii záujemcov. Modernizované, elektrifikované, nabité energiou a pripravené na budúce výzvy.

 
MG Udržateľná mobilita
 

Udržateľná mobilita

MG ponúka európskym motoristom široký výber vozidiel s elektrifikovaným pohonom pre udržateľnú mobilitu. Vozidiel navrhnutých a vyrábaných špeciálne pre nich. Stvorených s cieľom napĺňať ich špecifické túžby a priania.

 
MG Pre všetkých
 

Pre všetkých

Značka MG sprístupňuje elektrický pohon všetkým záujemcom, pripraveným prijať za svoj „elektrický“ životný štýl. Predstavujeme modernizovaný čistý elektromobil MG ZS EV, ktorý teraz ponúka ešte viac pohodlia a dlhší dojazd. Ďalšou vhodnou voľbou pre každodenné cestovanie s nízkymi emisiami je model MG EHS Plug-in Hybrid. A naša úplne nová vlajková loď MARVEL R kombinuje podmanivý dizajn s prvotriednou kvalitou a kultivovanosťou. Ale to nie je všetko. Modely MG teraz v ešte vyššej miere napĺňajú potreby udržateľnej mobility. Najnovší prírastok MG5 predstavuje prvé elektrické kombi sveta.

 
MG napájanie
 

Elektrifikujte svoj život spoločne s MG!

MG vám pomôže naštartovať elektrický život prostredníctvom vhodne koncipovaných a technicky vyspelých ekologických vozidiel, ktoré charakterizuje praktickosť, bezpečnosť a cenová dostupnosť.

 
MG pre Európu
 

V Európe, pre Európanov

Vozidlá MG navrhujeme pre európskych motoristov, naše vozidlá zhmotňujú v prvom rade udržateľnú, inteligentnú, praktickú a cenovo dostupnú mobilitu. Vozidlá vznikajú v návrhárskych centrách MG v Šanghaji v spolupráci so štúdiom pokročilého návrhu v Londýne. Vyrábajú sa v Číne a v mnohých európskych krajinách sa už predávajú.

Materská spoločnosť MG

Materskou spoločnosťou MG je SAIC Motor (Shanghai Automobile Industry Corporation). SAIC Motor je 7. najväčšou automobilkou na svete a taktiež je prvým automobilovým koncernom v Číne s ročnými predajmi viac ako 7 miliónov vozidiel. K pridruženým spoločnostiam SAIC Motor patrí Morris Garages (MG), Roewe a Maxus, ako i SAIC Volkswagen, SAIC-GM a ďalšie.

Liverpool FC

MG Motor je oficiálnym svetovým partnerom FC Liverpool. Partnerská spolupráca medzi svetovo presláveným futbalovým tímom z Anglicka a automobilovou značkou s britskými koreňmi tak preniká na rad globálnych trhov.

Zatiaľ čo sa futbalový klub z Liverpoolu už viac ako 130 rokov pohybuje na výslní futbalového sveta, pozoruhodná história MG v prostredí motošportu siaha do roka 1924. Táto oficiálna partnerská spolupráca predstavuje skvelú kombináciu postavenú na nadšení z inšpiratívnej budúcnosti.

Klub Olympique Lyon

Od júna 2021 je MG Motor taktiež oficiálnym partnerom a dodávateľom vozidiel pre Olympique Lyon. Preslávený francúzsky futbalový klub, založený v roku 1899, je súčasťou francúzskej 1. ligy. Olympique Lyon sa radí medzi európsku špičku. Od roku 2016 hrá tento klub v Parc Olympique Lyonnais na štadióne s 59 186 miestami na sedenie. Olympique Lyon je klub mladý srdcom s dôrazom na pokrok a trvalú udržateľnosť.

Elektrizujúce dobrodružstvo priamo pred nami

Spoločnosť MG Motor Italy uzatvorila partnerskú spoluprácu s talianskym národným basketbalovým tímom.

S hrdosťou podporujeme mužov a ženy talianskeho basketbalu práve v tomto dôležitom roku národnej asociácie, ktorá slávi 100 rokov histórie a športového nasadenia, zatiaľ čo MG sa pripravuje na oslavu svojho storočného výročia v roku 2024.

So všetkými športovcami zdieľame hodnoty nadšenia, zapálenia pre vec a nezlomnosti a sme pripravení spoločne dosahovať najvyššie ciele a naďalej rásť. Nemôžeme sa dočkať ďalšej hry!